Forumul pescarilor

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazinul Gipo din Ploiesti
Wink 
0
Unul din magazinele la care sunt client atunci cand imi procur momelala si nada specifica partidelor de pescuit la care iau parte este magazinul Gipo din Ploiesti.Ca si metode de contact sunt urmatoarele:

Adresa: 
Strada Armoniei 10
Ploiesti, Prahova

Program: 
Luni - Vineri: 7:30 - 19:30
Sambata: 8:00 - 14:00

Au diverse sortimente de nada, momeala de toate felurile si mai pe scurt pot spune ca tot ce am vrut  sa cumpar am gasit la ei.Nu am nicio legatura cu acest magazin si nici cu alte magazine care le voi prezenta pe site-ul meu, doar va prezint diversele locuri de unde va puteti procura cele necesare unui pescuit decent si linistitor. 
Putin cam apasata atitudinea vanzatorilor de acolo, din ce stiu sunt 2 frati iar tatal lor este cel "responsabil" ca sa zic asa cu construirea liniilor de bete, a forfagurilor de lansete practic o afacere de familie.Dar nimic rau in asta, ultima oara chiar mi-au recomandat un mix de apa rece pe care il puteti vedea aici care chiar a dat rezultate in acea partida.
Voi merge si astazi sa mai cumpar una alta deoarece intentionez saptamana viitoare sa mai ies pe acest lac de suflet si sa am cele necesare la mine.

[Image: gipo.jpg]
O partida de pescuit incepe cu respectul fata de lacul pe care pescuiesti, administratorul care il conduce si nu in ultimul rand fata de pestii pe care speri sa`i prinzi  Rolleyes
Reply
0
Maine incercam sa facem o partida de pescuit pe lacul Iazul Morii din Batesti Prahova la crap desi temperaturile astazi sunt inca foarte scazute iar pentru aceasta partida am achizionat de la acest magazin urmatoarele:

[Image: de%20la%20gipo.jpg]
O partida de pescuit incepe cu respectul fata de lacul pe care pescuiesti, administratorul care il conduce si nu in ultimul rand fata de pestii pe care speri sa`i prinzi  Rolleyes
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)